Для участі у фінальному етапі було представлено 18 робіт. Фінал проходив у формі очної конференції, де учасники конкурсу у відкритій дискусії представили та захистили свої проекти. Конференція проводилась у трьох категоріях паралельно.

Членами журі виступили профільні науковці та професійні інженери-програмісти нашого університету, провідних IT-компаній та інших установ. Голова журі – доцент кафедри інформаційних технологій факультету математики та інформатики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Микола Козленко.

Розподіл місць
за результатами Всеукраїнського конкурсу учнівських проектів
з програмування імені професора Павла Федорука:

1.1 Веб-Юніор

1. Сапіжак Марта Іванівна
Івано-Франківський академічний ліцей-інтернат Івано-Франківської обласної ради
2. Бойко Назар Іванович
Івано-Франківський академічний ліцей-інтернат Івано-Франківської обласної ради
3.Лапковський Олександр Едуардович
Івано-Франківська гімназія №2

1.2 Веб-Майстер

Номінація для Веб-програмістів, які програмують серверну частину Веб-проектів. У даній номінації дозволено представляти проекти з використанням HTML, CSS, JavaScript, NodeJS, Python, PHP та MySQL.

1. Павлюк Артем Олександрович
Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка
2. Дубей Мар’ян Романович
Українська гімназія №1
3. Золотарьов Іван Андрійович
Коломийська спеціалізована школа I-III ступенів №1 імені Василя Стефаника

2.1 Програмісти

Номінація для учасників, які вміють програмувати на будь-якій мові програмування, знаються на алгоритмах та структурах даних, люблять програмувати різнотипні олімпіадні задачки.

1. Чіх Богдан Іванович
Парищенська ЗОШ І-ІІІ ст.
2. Олійник Святослав Васильович
Долинський природничо-математичний ліцей