В університеті 16 травня 2015 року відбулося урочисте відкриття фінального етапу Всеукраїнського конкурсу учнівських проектів з програмування імені професора Павла Федорука. Учасників заходу привітав голова оргкомітету, проректор університету з наукової роботи, професор Андрій Загороднюк, який у своєму виступі зазначив, що “цей конкурс – це одна з наймасштабніших подій року у галузі освіти з інформаційних технологій та програмування в Україні”.

У конкурсі взяли участь учні з багатьох міст Київської, Івано-Франківської, Чернівецької, Львівської, Тернопільської, Хмельницької, Житомирської областей та міста Київ.

На конкурс було подано 230 учнівських робіт, з яких журі відібрало 147 проектів, що відповідали вимогам. Далі для участі у фінальному етапі було представлено 18 робіт. Фінал проходив у формі очної конференції, де учасники конкурсу у відкритій дискусії представили та захистили свої проекти. Конференція проводилась у трьох категоріях паралельно.

Членами журі виступили профільні науковці та професійні інженери-програмісти нашого університету, провідних IT-компаній та інших установ. Голова журі – доцент кафедри інформаційних технологій факультету математики та інформатики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Микола Козленко.

Розподіл місць
за результатами Всеукраїнського конкурсу учнівських проектів
з програмування імені професора Павла Федорука:

1.Юніор

1. Тріщ Владислав Володимирович, Івано-франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №15
2. Городчук Тарас Віталійович, ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 ім.О.С.Пушкіна (м.Коломия)
2. Іванічок Маркіян Русланович, Івано-франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5
3. Іляш Тетяна Олегівна, Тернопільська українська гімназія ім.І.Франка
3. Мушій Тарас Олегович, Тернопільська українська гімназія ім.І.Франка
3. Шекета Катерина Олексіївна, Чернівецька гімназія №5

2. Майстер

Номінація для Веб-програмістів, які програмують серверну частину Веб-проектів. У даній номінації дозволено представляти проекти з використанням HTML, CSS, JavaScript, NodeJS, Python, PHP та MySQL.

• 1. Марчук Олег Віталійович, Тернопільська українська гімназія ім.І.Франка
    2. Охрімчук Богдан Юрійович, Технічний коледж ТНТУ імені Івана Пулюя
    2. Романко Дмитро Іванович, Тернопільська спеціалізована школа №29
    3. Поліщук Антон Володимирович, Технічний коледж ТНТУ імені Івана Пулюя
    3. Коваль Володимир Вікторович, Тернопільська українська гімназія ім.І.Франка
    3. Борківський Богдан Петрович, Тернопільська українська гімназія ім.І.Франка

3. Спеціаліст

Номінація для учасників, які вміють програмувати на будь-якій мові програмування, знаються на алгоритмах та структурах даних, люблять програмувати різнотипні олімпіадні задачки.
Учасники-фіналісти:

• 1. Владимиров Владислав Романович, Гімназія «Потенціал» (м.Київ)
    2. Манжула Давид Вадимович, Фізико-технічний ліцей-інтернат Івано-Франківської обласної ради
    2. Мараховський Артем Юрійович, Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (Київська обл.)
    3. Баліцький Олег Ігорович, Івано-Франківський коледж ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника»
    3. Коваленко Максим Олексійович, Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (Київська обл.)
    3. Стахурський Дмитро Васильович, Тернопільська спеціалізована середня загальноосвітня школа №17

Переможці та учасники отримали дипломи, грамоти, цінні призи та подарунки від спонсорів конкурсу, зокрема, школи програмування Іт-Еліт та призи від сім’ї Павла Федорука.